Sieć hoteli ZBYSZKO

Hotele ZBYSZKO - Centrala

ul. Obrońców Nowogrodu 2, 18-414 Nowogród

Hotele przyjazne rodzinom z dziećmi
Hotele przyjazne biznesowi
Szkolenia, konferencje, imprezy firmowe
Przyjęcia, wesela, bankiety, catering

Birdwatching i nie tylko (oferta dla grup)

Birdwatching

Biebrzański Park Narodowy i Kurpiowska Puszcza Zielona na wyciągnięcie ręki – dosłownie.  Zapraszamy do naszych Hoteli – Asaro Zbyszko w Nowogrodzie i Asaro Zbyszko w Goniądzu. To idealne miejsce na organizację wykładów, ćwiczeń i warsztatów terenowych. Oba obiekty są malowniczo położone na skraju Puszczy Kurpiowskiej i Biebrzańskiego Parku Narodowego. Stąd już tylko kilka kroków, by prowadzić zajęcia terenowe.

Wizyta w naszych gościnnych progach jest zawsze doskonałą okazją do odpoczynku w otoczeniu dziewiczej przyrody i nabraniu sił do dalszej pracy. Do Państwa dyspozycji oddajemy łącznie 240 miejsc noclegowych, w pokojach wyposażonych w telewizję i bezpłatny dostęp do internetu.

Obiekty Zbyszko to świetne miejsce na organizację konferencji i szkoleń. Nasza baza to 600 miejsc konferencyjnych w 11 w pełni wyposażonych salach konferencyjnych. Zaplecze stanowi także doskonała kuchnia regionalna oferowana w 2 restauracjach mogących pomieścić 450 gości.

W trakcie pobytu macie Państwo możliwość skorzystania z wielu atrakcji: basen (latem), karczma, 4 hektary własnego terenu rekreacyjnego, jak i okolicznych atrakcji turystycznych Skansen Kurpiowski, spływy kajakowe, zwiedzanie Twierdzy Osowiec czy też odpoczynek w Puszczy Kurpiowskiej i Biebrzańskim Parku Narodowym.

Trzydniowy pakiet:
2 noclegi z wyżywieniem (2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje lub 2 śniadanie i 2 obiadokolacje)
bezpłatne wifi
bezpłatny parking
bezpłatna sala konferencyjna (1 dzień)
opiekun grupy – wszystkie świadczenia bezpłatnie

Ceny pobytu Full Board: 260 zł za osobę
Cena pobytu Half Board: 200 zł za osobę

Oferta obowiązuje od 5.12.2014 (z wyjątkiem okresu od 23.12.2014-2.01.2015) do odwołania, przy rezerwacji minimum 8 pokoi.