Sieć hoteli ZBYSZKO

Hotele ZBYSZKO - Centrala

ul. Obrońców Nowogrodu 2, 18-414 Nowogród

Hotele przyjazne rodzinom z dziećmi
Hotele przyjazne biznesowi
Szkolenia, konferencje, imprezy firmowe
Przyjęcia, wesela, bankiety, catering

Incentive

W ramach organizacji konferencji oraz innych imprez proponujemy Państwu także program dodatkowy i imprezy integracyjne w różnych konwencjach.

 

Koncerty i występy

Asaro Zbyszko Nowogród – imprezę organizujemy w największej w północno-wschodniej Polsce wiacie piknikowej (pomieści nawet 2000 osób). Ustawienie stołów i ław umożliwia organizację koncertu/występów oraz biesiady. Od 2015 roku wiata jest udostępniana przez cały rok – powiada ściany boczne oraz działowe, a także system ogrzewania.

Kurpiowska Kraina (Asaro Zbyszko Lake Resort) – imprezę organizujemy w największym w tej części Polski amfiteatrze (widownia na ponad 1000 osób). Duża scena umożliwia organizację dużych grup artystycznych (orkiestr, zespołów ludowych, itp.). W sąsiadującej z amfiteatrem karczmie lub wiosce kurpiowskiej organizujemy katering.


Biesiady kurpiowskie z kuchnią regionalną

Asaro Zbyszko Nowogród – biesiadę kurpiowską organizujemy w karczmie nad rzeką (do 100 osób). Goście przy rozpalonym ognisku tańczą, śpiewają pieśni ludowe, pieką kiełbaski. Impreza odbywa się w towarzystwie regionalnej kapeli. Grillujemy kaszankę, kiszkę ziemniaczaną, szaszłyki itp. do których podajemy kilka rodzajów sałatek, babkę ziemniaczaną, karkówkę w chlebie oraz fafernuchy. Biesiada nie może obyć się bez grzańca (piwo podgrzane z miodem innymi przyprawami) w chłodne dni. Latem podajemy zimne piwo z beczki z naszego regionu oraz piwo kozicowe (jałowcowe) własnego wyrobu. Obiekt ma 4 hektary własnego terenu – zatem zabawa może trwać do białego rana bez zakłócania spokoju sąsiadów.

Kurpiowska Kraina (Asaro Zbyszko Lake Resort) – biesiadę kurpiowską organizujemy w kurpiowskiej wiosce (nawet do 1000 osób!) Goście bawią się przy rozpalonym ognisku oraz na dziedzińcu (na trzech przygotowanych do tego parkietach). Impreza odbywa się w towarzystwie regionalnej kapeli. Grillujemy kaszankę, kiszkę ziemniaczaną, szaszłyki itp. do których podajemy kilka rodzajów sałatek, babkę ziemniaczaną, karkówkę w chlebie oraz fafernuchy. Biesiada nie może obyć się bez grzańca (piwo podgrzane z miodem innymi przyprawami) w chłodne dni. Latem podajemy zimne piwo z beczki z naszego regionu oraz piwo kozicowe (jałowcowe) własnego wyrobu. Obiekt ma 4 hektary własnego terenu – zatem zabawa może trwać do białego rana bez zakłócania spokoju sąsiadów.


Pieczenie prosiaka

Lokalizacja karczmy pozwala nam na zorganizowanie imprezy zamkniętej bez ingerencji osób z zewnątrz, na której goście czują się bardzo swobodnie. Po upieczeniu prosiaka, obsługa częstuje nim gości. Do mięsa podawane są różnorodne sałatki oraz zimne piwo z beczki. Dodatkowo możemy podać barszcz czerwony oraz pierogi z bogatym farszem. Zabawę poprowadzi lokalna Kapela Kurpiowska lub DJ.


Jazda konna (wierzchem lub bryczką) oraz zimowe kuligi

Nasza okolica obfituje w malownicze tereny poprzecinane polnymi drogami, po których jazda konno lub przejażdżki bryczką są wspaniałą formą bliskiego kontaktu z przyrodą. Miło i aktywnie można spędzić czas w plenerze. Zimą przejażdżki saniami z pochodniami po zmierzchu, kuligi są nie lada atrakcja dla uczestników. Na koniec można zorganizować ognisko lub grill.


Wycieczki krajoznawcze po okolicy oraz warsztaty regionalne

Wycieczki krajoznawcze po okolicy – Podlasie i Kurpie. Dla każdego coś dobrego. Amatorów dzikiej przyrody zapraszamy do Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz licznych na Kurpiach rerwatów przyrody, gdzie nie trudno natknąć się na rzadkie okazy ptaków i zwierząt. Miłośników kultury i folkloru ludowego zapraszamy na wycieczkę połączoną z warsztatami regionalnymi, podczas których Goście samodzielnie wykonają wycinankę kurpiowską, palmę wielkanocną. Zainteresowanym architekturą zaprosimy do Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie oraz Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle. Później pokażemy ostatnie na Kurpiach drewniane domy i wyjątkowe kościoły. Sprawdź co jeszcze możemy Ci zaproponować.


Pokazy SAMURAI !!! – Nowość

Podczas pokazu wojownicy przeniosą nas w świat Dalekiego Wschodu. Zobaczymy stroje samurajów, pokazy wschodnich sztuk walki. W trakcie biesiady zasmakujemy kuchni orientalnej przy odpowiedniej muzyce.


Zwiedzanie Fortów Carskich w Piątnicy połączone ze strzelaniem z broni ostrej

Zwiedzanie fortów carskich połączone ze strzelaniem z broni ostrej. Celem strategicznym Klubu Fort jest ocalenie w pamięci miejsc, ludzi i wydarzeń związanych militarnie i kulturowo z historią Ziemi Łomżyńskiej. Podczas zwiedzania organizowane są zawody: strzelanie z broni palnej oraz pikniki forteczne.


Zwiedzanie Muzeum Przyrody w Drozdowie znajdujące się w dworku Lutosławskich

Muzeum Przyrody w Drozdowie powstało w 1984 roku. Jego siedziba mieści się w dworku słynnej rodziny Lutosławskich. Priorytetowymi zadaniami jest działalność naukowa i edukacyjna. Odbywają się tutaj wystawy obejmujące naturalne walory i elementy środowiskowe, jest także miejscem wycieczek turystów i młodzieży szkolnej. Muzeum przyrody to także ważne miejsce dla melomanów – co roku odbywają się tutaj koncerty muzyki poważnej w ramach imprezy “muzyczne dni Drozdowa”. Jeden z koncertów tego cyklu ma miejsce także co roku na początku lipca w naszym hotelu.


Zwiedzanie Polsko-Japońskiego Muzeum w Czarni

Czy wiecie, że z Kurpi pochodzi brat Zenon Żebrowski, jedyny Polak, o którym w Japonii nakręcono seriale animowane oraz wystawiano musicale? Poznajcie niezwykłą historię tego wielkiego człowieka.