Sieć hoteli ZBYSZKO

Hotele ZBYSZKO - Centrala

ul. Obrońców Nowogrodu 2, 18-414 Nowogród

Hotele przyjazne rodzinom z dziećmi
Hotele przyjazne biznesowi
Szkolenia, konferencje, imprezy firmowe
Przyjęcia, wesela, bankiety, catering

LATO 2018

grzybobranie-640Grzybobranie w Kurpiowskiej Puszczy Zielonej

Lokalizacja Hotelu ZBYSZKO Nowogród na skraju malowniczych lasów Kurpiowskiej Puszczy Zielonej
sprawia, że jest to idealna baza dla grzybiarzy. Wystarczy zabrać ze sobą koszyk i nożyk, a może się okazać, że zbiory będą zaskakująco duże. Tutejsze lasy obfitują w kurki, prawdziwki, koźlarze, podgrzybki i borowiki. Poza grzybami, amatorzy leśnych spacerów mogą napotkać jagodowe i poziomkowe pola, które nie tylko nacieszą oko, ale i połechcą podniebienia.

POBIERZ OFERTĘ


kajaki-640Ach! Jak przyjemnie kołysać się wśród fal… – spływy kajakowe Pisa i Narew

Hotel ZBYSZKO Nowogród położony jest w malowniczej dolinie rzeki Narwi, nieopodal ujścia Pisy. Obie rzeki wiją się wśród lasów, pól i łąk. Spływy kajakowe to niezwykle atrakcyjna oferta dla miłośników aktywnego spędzenia czasu, ale także do podziwiania okolicy. Przygotowaliśmy kilka tras dla amatorów i bardziej doświadczonych kajakarzy.

POBIERZ OFERTĘ


jagody-640Na jagody! Na jagody!

Hotel ZBYSZKO Nowogród położony jest na skraju lasów Kurpiowskiej Puszczy Zielonej, która słynęła obfitości w owoce runa leśnego – żurawiny, borówki, a przede jagody.

Znamy najlepsze miejsca gdzie rosną jagody i wskażemy Ci drogę lub zawieziemy tam.

POBIERZ OFERTĘ


wedka-640NA RYBY!!! Taaakie ryby!

Hotel ZBYSZKO Nowogród położony jest na skraju lasów Kurpiowskiej Puszczy Zielonej, w malowniczejdolinie rzeki Narwi, nieopodal ujścia Pisy. Obie te rzeki wiją się wśród lasów i łąk. Obie rzeki znanesą z tego, że tutaj – w okolicach Nowogrodu – wędkarze łowią prawdziwe okazy! Walka z rybą naNarwi i Pisie to niezapomniana przygoda dla małych i dużych wędkarzy.
Przyjedź na wymarzony wypoczynek do Hotelu ZBYSZKO Nowogród, a my zorganizujemy wszystko.

POBIERZ OFERTĘ


rekodzielo-640ZRÓB TO SAM – warsztaty rękodzieła ludowego

Czy wiesz jak powstaje palma kurpiowska lub ile czasu zajmuje wykonanie kurpiowskiej lelui? Przekonajcie się sami, jak niezwykła jest kultura kurpiowska i rękodzieło ludowe. Przy okazji spędzicie aktywnie czas w przecudnym miejscu.
Pobyt w Hotelu ZBYSZKO Nowogród to niepowtarzalna okazja połączenia przyjemnego z pożytecznym. Tematem przewodnim będzie rękodzieło: palma kurpiowska, pisanka kurpiowska, garncarstwo, wycinanka oraz pieczywo obrzędowe. Celem spotkania, jest praca w grupie pod opieką instruktora nad samodzielnym wykonaniem własnej pracy.
Warsztaty są świetną formą rozwoju i doskonałą rozrywką, połączeniem edukacji, ćwiczeń sprawnościowych i zabawy. Są to ogólnorozwojowe zajęcia, które pozwolą nam przybliżyć różne dziedziny życia.

POBIERZ OFERTĘ