Sieć hoteli ZBYSZKO

Hotele ZBYSZKO - Centrala

ul. Obrońców Nowogrodu 2, 18-414 Nowogród

Hotele przyjazne rodzinom z dziećmi
Hotele przyjazne biznesowi
Szkolenia, konferencje, imprezy firmowe
Przyjęcia, wesela, bankiety, catering

Poczuj magię Biebrzy

Zbyszko w Goniądzu zaprasza na niezapomnianą weekendową przygodę, z nami odkryjesz uroki i tajemnice czarującej Doliny Biebrzy!

 

Niesamowita przygoda zaczyna się w piątek. Kolacją z przewodnikiem wprowadzimy Was w fascynujący świat Biebrzańskiej Doliny. Uczta zarówno dla ciała i ducha. Zachwycimy Państwa tradycyjnymi, podlaskimi specjałami i oczarujemy niezwykłą historią o podlaskiej ziemi.

W sobotę ruszamy do krainy wielkich bagien biebrzańskich. Specjalnie przygotowana trasa spływu kajakowego to baśniowa podróż po największym polskim Parku Narodowym. Pokażemy Państwu najciekawszą, najbardziej dziką część szlaku Biebrzy. Przebieg on przez obszar szczególnie cenny przyrodniczo. Na odkrywców czekają niedostępne mokradła, labirynt starorzeczy i prawdziwie dzika przyroda. W trakcie spływu będziemy mieli możliwość obcowania z rzadkimi gatunkami zwierząt i ptaków.  Z przybrzeżnych szuwarów będą nas obserwowały ptaki zaniepokojone o los swego potomstwa, a wprawne oko dostrzeże ukrytego wśród trzcin łosia. Pod względem technicznym odcinek  jest łatwy i nieuciążliwy, pozbawiony przeszkód i niewymagający przenosek, jednak silnie meandrujący z licznymi starorzeczami. Przy sprzyjającej pogodzie  można pozwolić nieść się nurtowi rzeki.  Kręte meandry i liczne odnogi nieujarzmionej rzeki  nie pozwolą nam się jednak nudzić.

Po tak niesamowitej wyprawie zaprosimy Państwa na kolejne przyjemności kulinarne, Szef Kuchni przygotuje biebrzańskie przysmaki.

Niedziela to czas na trochę historii. Przygotowaliśmy niezwykłą wycieczkę do carskiej Twierdzy Osowiec. Jest to miejsce zdumiewające, a pasja przewodnika z jaką opowie o rozległej historii ziemi podlaskiej sprawi, iż wizyta w nim na długo pozostanie w  Państwa pamięci.

 

A to wszystko tylko 399zł/os.

 

Koszt pobytu obejmuje:
– 2 noclegi pobyt od piątku do niedzieli
– 2 śniadania i 2 obiadokolacje
– karty wstępu na spływ Biebrzą + specjalne pozwolenia dyrektora BPN
– wynajem kajaków 2-os., kapoki, wiosła, miękkie siedziska
– transport na spływ kajakowy
– zwiedzanie Twierdzy Osowiec, przewodnik + bilety

W koszt pobytu nie wliczono:
– transport do Twierdzy Osowiec

Uwagi:
Spływ odcinkiem specjalnym Osowiec-Biały Grąd odbywa się przy min. ilości 4 osób. W przypadku mniejszej ilości  obowiązuje trasa spływu kajakowego Wroceń-Goniądz.