Sieć hoteli ZBYSZKO

Hotele ZBYSZKO - Centrala

ul. Obrońców Nowogrodu 2, 18-414 Nowogród

Hotele przyjazne rodzinom z dziećmi
Hotele przyjazne biznesowi
Szkolenia, konferencje, imprezy firmowe
Przyjęcia, wesela, bankiety, catering

Zielone szkoły, wycieczki szkolne

Zielone szkoły

Drodzy Nauczyciele, Rodzice iWy – młodzi Turyści!
Do dyspozycji naszych młodych Gości przygotowaliśmy trzy obiekty położone w wyjątkowych lokalizacjach – Kurpiowskiej Puszczy Zielonej oraz Biebrzańskim Parku Narodowym. Położenie wśród lasów, rzek i jezior tworzy zdrowy mikroklimat, który wprowadza w pogodny nastrój, a unikalne walory przyrodnicze pozwalają na aktywny
wypoczynek i ukojenie zmysłów.

Asaro Zbyszko w Nowogrodzie – położony na skraju Kurpiowskiej Puszczy Zielonej, tuż nad brzegiem Narwi.
Asaro Zbyszko w Goniądzu – położony na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego.
Asaro Lake Resort (Kurpiowska Kraina) – położony jest w sercu Kurpiowskiej Puszczy Zielonej, wśród łąk i lasów, nad brzegiem Zalewu Wykrot.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje z łazienkami, wyposażone w TV i dostęp do bezprzewodowego internetu.

Obiekty Asaro Zbyszko to świetne miejsce na organizację zielonych szkół, dłuższych i krótszych wycieczek szkolnych. Na potrzeby organizacji zajęć przygotowaliśmy sale konferencyjnie, w pełni wyposażone. Zachęcamy do spędzania wieczorów na świeżym powietrzu – przy ognisku lub grillu, a gdy pogoda nie dopisze – w sali tanecznej, przy
rytmach współczesnej muzyki rozrywkowej.

W trakcie pobytu macie Państwo możliwość skorzystania z wielu atrakcji: basen letni, karczma, place zabaw, korty tenisowe, ścianka do wspinaczki oraz mnóstwo innych.

W sąsiedztwie naszych obiektów znajduje się wiele ciekawych miejsc: Skansen Kurpiowski, Twierdza Osowiec, Puszcza Kurpiowska z jej licznymi rezerwatami oraz Biebrzański Park Narodowy. To idealne miejsce na organizację rajdów pieszych, rowerowych oraz kajakowych. To także okazja do poznania wyjątkowej kultury kurpiowskiej.